Archive for august, 2016

Riaditeľka Materskej školy vo Veľkom Záluží oznamuje rodičom, že nový školský rok sa v našej materskej škole začína v pondelok, 5.septembra 2016 riadnou prevádzkou školy, t.j. od 6.00 hod. do 16.30 hod.

Deti si prinesú prezuvky, náhradné oblečenie a deti prijaté na celodenný pobyt aj pyžamo. Ostatné dôležité informácie sa dozviete na prvom rodičovskom stretnutí, ktoré sa uskutoční vo štvrtok, 8.septembra 2016 o 16.00 hod.

Príspevok na stravu a školské potreby

Rodičia, ktorí poberajú dávku v nezamestnanosti, sociálne dávky, prípade ich finančný príjem je nízky, majú nárok na príspevok na stravu a školské potreby z Úradu práce, soc. vecí a rodiny. Je však potrebné o tento príspevok požiadať do 9.9.2016  a príjem zdokladovať.

Bližšie informácie u riaditeľky školy, alebo na Obecnom úrade u p. Matuškovičovej.

Niečo končí, niečo začína.

Vážení návštevníci našej Web – stránky. Ako všetci dobre vieme „Deti  ako kvety Zeme“ sú našou budúcnosťou. Preto povolanie učiteľa v tomto zložitom období má hlboký a zmysluplný význam. V službách školstva pôsobím 37 rokov z toho 20 rokov ( s krátkou prestávkou) ako riaditeľka MŠ. Touto cestou  chcem sa poďakovať mojim predchodkyniam Márii  Omachelovej a Kataríne Tóthovej, ktoré usilovne a trpezlivo viedli moje kroky. Ďakujem  Vám rodičom, Rade školy, Rade rodičovského združenia, zriaďovateľovi a starostom, s ktorými som roky spolupracovala: p. J. Moravčík, K. Bútora a M. Bíro. Veľké ďakujem patrí  Obecnému zastupiteľstvu za pochopenie a podporu. Moje ďakujem patrí  zamestnancom ZŠ  a CVČ Slniečko ako aj všetkým spoločenským organizáciám. Bolo mi s Vami dobre. Nezabúdam ani na štedrých sponzorov, ktorí podporovali  výchovu a vzdelávanie , srdečná vďaka.

Osobitne ďakujem riaditeľkám  a vedúcim školským pracovníkom  Nitrianského kraja, s ktorými som  sa roky stretávala a spolupracovala, našim starostlivým  inšpektorkám a RÚVZ  v Nitre.

Prišiel čas, kedy končí moje volebné obdobie a svoju prácu odovzdávam do nových rúk. Odovzdávam krásne vybavenú budovu a jej okolie, odovzdávam SUPER kolektív.

Novej riaditeľke Jane Zaujecovej prajem veľa zdravia, pozitívnej energie. Nech sa pod jej vedením  darí celému kolektívu.

S úctou  M. Baková, Mgr.

Zmena vo vedení MŠ.

Na základe výberového konania  na funkciu riaditeľky MŠ bola zvolená a následne vymenovaná p. Jana Zaujecová. Prajeme jej veľa  šťastia ,  úspechov vo vedení kolektívu a výchove a vzdelávaní našich detí.

august 2016
IMG_1506 <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> DSC00445 <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> DSC_0404 -2 DSC_0336 -2