Archive for november, 2016

Tak, ako po minulé roky, aj tento rok si deti z predškolských tried pozvali svojich starých rodičov na malé slávnostné posedenie. Od rána boli netrpezlivé, kedy ich babičky a dedkovia konečne prídu. Deti si pre nich pripravili pásmo plné básní, piesní a tancov. Vyrobili aj milé darčeky, ktoré na záver svojim starým rodičom s láskou darovali. Chceli sa im aj touto formou poďakovať za ich lásku, starostlivosť a čas, ktorý s nimi trávia. Potom nasledovalo malé občerstvenie, za ktoré ďakujeme.  Dúfame, že sa v prostredí našej MŠ cítili príjemne a do ďalších dní im prajeme hlavne veľa zdravia a radosti.

Dňa 26.októbra 2016 sa uskutočnilo už tradičné podujatie plné radosti, dobrej nálady a svetielok- lampiónový sprievod. Na jeho organizácii sa podieľala MŠ vo Veľkom Záluží, CVČ Slniečko, obec Veľké Zálužie a združenie dôchodcov Babičkine dobroty. Bezpečnosť účastníkov lampiónového sprievodu zabezpečoval policajný zbor  Veľkého  Zálužia. Trasa sprievodu viedla od spoločenského domu, cez Cintorínsku ulicu k MŠ a odtiaľ po ulici J. Hollého, Hlavnej a Školskej na ihrisko za ZŠ. O dobrú náladu a rytmický pochod sa postarala bubnová show  Campana  Batucada, ktorá zabezpečila výbornú atmosféru nielen po celej trase, ale aj na ihrisku za školou. Tu už na všetkých účastníkov sprievodu čakalo malé občerstvenie v podobe sladučkej šišky. Vydarené podujatie sme spestrili vypúšťaním balónov šťastia, ktoré dali žiarivú bodku za krásnym večerom.

november 2016
img_1919 <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> IMG_1682 <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> IMG_4800