Archive for 18 novembra, 2016

 

Tak, ako po minulé roky, aj tento rok si deti z predškolských tried pozvali svojich starých rodičov na malé slávnostné posedenie. Od rána boli netrpezlivé, kedy ich babičky a dedkovia konečne prídu. Deti si pre nich pripravili pásmo plné básní, piesní a tancov. Vyrobili aj milé darčeky, ktoré na záver svojim starým rodičom s láskou darovali. Chceli sa im aj touto formou poďakovať za ich lásku, starostlivosť a čas, ktorý s nimi trávia. Potom nasledovalo malé občerstvenie, za ktoré ďakujeme.  Dúfame, že sa v prostredí našej MŠ cítili príjemne a do ďalších dní im prajeme hlavne veľa zdravia a radosti.

 

Dňa 26.októbra 2016 sa uskutočnilo už tradičné podujatie plné radosti, dobrej nálady a svetielok- lampiónový sprievod. Na jeho organizácii sa podieľala MŠ vo Veľkom Záluží, CVČ Slniečko, obec Veľké Zálužie a združenie dôchodcov Babičkine dobroty. Bezpečnosť účastníkov lampiónového sprievodu zabezpečoval policajný zbor  Veľkého  Zálužia. Trasa sprievodu viedla od spoločenského domu, cez Cintorínsku ulicu k MŠ a odtiaľ po ulici J. Hollého, Hlavnej a Školskej na ihrisko za ZŠ. O dobrú náladu a rytmický pochod sa postarala bubnová show  Campana  Batucada, ktorá zabezpečila výbornú atmosféru nielen po celej trase, ale aj na ihrisku za školou. Tu už na všetkých účastníkov sprievodu čakalo malé občerstvenie v podobe sladučkej šišky. Vydarené podujatie sme spestrili vypúšťaním balónov šťastia, ktoré dali žiarivú bodku za krásnym večerom.

AHOJ
Ahoj, vítam ťa na stránke Materskej školy vo Veľkom Záluží. Na tejto stránke sa dozvieš veľa noviniek, taktiež je tu popísané aj dačo o nás. A máme samozrejme aj galériu. Cíť sa tu príjemne
Kalendár
november 2016
Po Ut St Št Pi So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Náhodná galéria
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA ZUZa <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> <SAMSUNG DIGITAL CAMERA> DSC_0425
Kategórie